Pobierz program Rakssql
Akceptujemy platnosci.pl
pomoc zdalna
Informacja
Uprzejmie informujemy, iż w dniu 14.08.2017 roku firma
SoftManager będzie nieczynna. Za wszelkie utrudnienie przepraszamy.
Pozycjonowanie Pakiet Pro

  • Pozycjonowanie Pakiet Pro

  • Producent:SoftManager
  • Kategoria:usługi » pozycjonowanie
  • Dostępność: Jest

Korzystając z pakietu „pozycjonowanie pro” otrzymują Państwo kompleksowe wykonanie usługi pozycjonowania w przeglądarkach Polskich oraz Zagranicznych z wykorzystaniem maksymalnie 21 fraz (słów kluczowych). Począwszy od analizy Państwa strony internetowej, pomocy przy doborze odpowiednich fraz (słów kluczowych) i analizy ruchów konkurencyjnych firm, przechodzimy do pozycjonowania, budowania popularności serwisu w sieci internet. Ponadto dostają Państwo możliwość konsultowania działań marketingowych związanych ze stroną internetową z naszym specjalistą do spraw marketingu i rozwoju firmy.  Przy korzystaniu z pakietu medium część pieniędzy z opłaty abonamentowej zostaje przeznaczona na linki sponsorowane (Google AdWords).

Zastosowanie linków sponsorowanych (Google AdWords) gwarantuje uzyskanie wysokiej pozycji w wyszukiwarkach przy niewielkim nakładzie finansowym gdyż w Google Adwords płaci się za kliknięcia, nie za wyświetlenia reklamy. Zatem ponosimy koszt dotarcia tylko do tych osób, które zainteresowała nasza reklama.

Cena netto: 699,00 zł
W ramach pakietu Pro otrzymują Państwo:


Pozycjonowanie Pro

Ponadto oferujemy kilka wariantów umów z atrakcyjnymi rabatami.

ceny i rabaty pozycjonowania


Stosujemy wyłącznie bezpieczne i legalne metody. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że ich strony nie zostaną usunięte z indeksu wyszukiwarki.