Pozycjonowanie stron

Dobre pozycjonowanie stron pozwala dotrzeć do większej liczby użytkowniPozycjonowanie SEO w siecików poszukujących produktów, usług oraz informacji związanych z branżą w której funkcjonuje państwa Firma. Przyczyni się to do większej popularności serwisu i zaowocuje w przyszłości korzyściami ekonomicznymi i rozwojem Firmy. Dzięki optymalnie dobranym wyrażeniom kluczowym, Państwa stronę firmową będą odwiedzać Klienci rzeczywiście poszukujący oferowanych przez Państwa Firmę produktów lub usług.

 

Z technicznego punktu widzenia pozycjonowanie polega na niewidzianej dla użytkowników przebudowie  części serwisu, aby był on przyjazny dla wyszukiwarek i pozwalał im na szybkie i łatwe odnajdowanie właściwych informacji. Zabieg ten wymaga ogromnej wiedzy na temat wyszukiwarek oraz mechanizmów wyszukiwania.

 

Korzyści płynące z pozycjonowania stron WWW:

      Znaczny wzrost odwiedzin strony www

      Oferta dociera do właściwego odbiorcy

      Wysoka pozycje w Google, Interia, Onet i WP

      Lokalizacja Państwa oferty w pierwszej dziesiątce najczęściej przeglądanych stron

      Zwiększenie prestiżu Państwa Firmy

      Statystyczny podgląd skuteczności kampanii reklamowej.

      80% użytkowników sieci Internet trafia na strony poprzez wyszukiwarki internetowe

Oferowane pakiety oraz ceny

Ze względu na duże zróżnicowanie branż oraz nakładów niezbędnych do promowania stron internetowych, oferujemy kilka rodzajów rozliczeń – tak, aby optymalnie dostosować się do potrzeb i oczekiwań przedsiębiorstw.

Najczęściej przygotowujemy klientom indywidualną wycenę, lecz posiadamy również kilka pakietów, których ceny są uzależnione od ilości fraz (słów kluczowych) użytych w procesie pozycjonowania.

Pozycjonowanie pakiety


Ponadto oferujemy kilka wariantów umów z atrakcyjnymi rabatami.

Umowy pozycjonowania


Stosujemy wyłącznie bezpieczne i legalne metody. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że ich strony nie zostaną usunięte z indeksu wyszukiwarki.