Pobierz program Rakssql
Akceptujemy platnosci.pl
pomoc zdalna
Informacja
Uprzejmie informujemy, iż w dniu 14.08.2017 roku firma
SoftManager będzie nieczynna. Za wszelkie utrudnienie przepraszamy.

Nowości

Typ prezentacji listy: Pełna lista | Skrócona lista | Lista alternatywna
Sortuj po: Nazwie | Cenie Arrow_up
Widzisz 10 z 29 produktów
1 2 3 z 3

DOMENA INTERNETOWA - HOME.Pl
DOMENA INTERNETOWA - HOME.Pl
Cena netto: 100,00 zł (Cena brutto: 123,00 zł)
Domena internetowa to element adresu DNS wykorzystywanego do nazywania urządzeń w internecie potocznie nazywana adresem internetowym.

Cena obejmuje roczne utrzymanie domeny w Home.pl

Pozycjonowanie Pakiet Standard
Pozycjonowanie Pakiet Standard
Cena netto: 299,00 zł (Cena brutto: 367,77 zł)

Korzystając z pakietu „pozycjonowanie standard” otrzymują Państwo kompleksowe wykonanie usługi pozycjonowania z wykorzystaniem maksymalnie 7 fraz (słów kluczowych). Począwszy od analizy Państwa strony internetowej, pomocy przy doborze odpowiednich fraz (słów kluczowych) i analizy ruchów konkurencyjnych firm, przechodzimy do pozycjonowania, budowania popularności serwisu w sieci internet. Oprócz ciągłej pracy nad wysokimi pozycjami fraz nasi specjaliści cyklicznie analizują stronę przygotowując dla Państwa raporty z wynikami pozycji serwisu w przeglądarkach internetowych.

HOSTING - utrzymanie serwera w HOME.Pl
HOSTING - utrzymanie serwera w HOME.Pl
Cena netto: 300,00 zł (Cena brutto: 369,00 zł)
Hosting to udostępnienie przez dostawcę usług internetowych zasobów serwerowni, prościej mówiąc polega to na udostępnieniu określonej ilości dysku twardego do dyspozycji klienta.

Cena obejmuje roczne utrzymanie serwera w Home.pl
RaksSQL serwis 3
RaksSQL serwis 3
Cena netto: 380,00 zł (Cena brutto: 467,40 zł)

Pakiet RaksSQL serwis 3 - dedykowany jest dla niewielkich firm, ceniących sobie bezpieczeństwo i swobodę pracy na systemie RaksSQL, przy zachowaniu najbardziej optymalnego stosunku jakości do ceny. Nasze bogate doświadczenie, nowoczesna technologia i profesjonalny zespół współpracujących specjalistów gwarantują Państwu rozwiązanie informatyczne na najwyższym poziomie. Na co dzień z oferowanych przez nas, i naszych partnerów usług oraz systemów korzysta ponad 18 000 przedsiębiorstw w całej Polsce.

Pozycjonowanie Pakiet Medium
Pozycjonowanie Pakiet Medium
Cena netto: 499,00 zł (Cena brutto: 613,77 zł)

Korzystając z pakietu „pozycjonowanie medium” otrzymują Państwo kompleksowe wykonanie usługi pozycjonowania z wykorzystaniem maksymalnie 14 fraz (słów kluczowych). Począwszy od analizy Państwa strony internetowej, pomocy przy doborze odpowiednich fraz (słów kluczowych) i analizy ruchów konkurencyjnych firm, przechodzimy do pozycjonowania, budowania popularności serwisu w sieci internet. Ponadto dostają Państwo możliwość konsultowania działań marketingowych związanych ze stroną internetową z naszym specjalistą do spraw marketingu i rozwoju firmy.  Przy korzystaniu z pakietu medium część pieniędzy z opłaty abonamentowej zostaje przeznaczona na linki sponsorowane (Google AdWords).

Zastosowanie linków sponsorowanych (Google AdWords) gwarantuje uzyskanie wysokiej pozycji w wyszukiwarkach przy niewielkim nakładzie finansowym gdyż w Google Adwords płaci się za kliknięcia, nie za wyświetlenia reklamy. Zatem ponosimy koszt dotarcia tylko do tych osób, które zainteresowała nasza reklama.

RaksSQL serwis 5
RaksSQL serwis 5
Cena netto: 580,00 zł (Cena brutto: 713,40 zł)

Pakiet RaksSQL serwis 5 - dedykowany jest dla małych i średnich firm, ceniących sobie bezpieczeństwo i swobodę pracy na systemie RaksSQL, przy zachowaniu najbardziej optymalnego stosunku jakości do ceny. Nasze bogate doświadczenie, nowoczesna technologia i profesjonalny zespół współpracujących specjalistów gwarantują Państwu rozwiązanie informatyczne na najwyższym poziomie. Na co dzień z oferowanych przez nas, i naszych partnerów usług oraz systemów korzysta ponad 18 000 przedsiębiorstw w całej Polsce.

Pozycjonowanie Pakiet Pro
Pozycjonowanie Pakiet Pro
Cena netto: 699,00 zł (Cena brutto: 859,77 zł)

Korzystając z pakietu „pozycjonowanie pro” otrzymują Państwo kompleksowe wykonanie usługi pozycjonowania w przeglądarkach Polskich oraz Zagranicznych z wykorzystaniem maksymalnie 21 fraz (słów kluczowych). Począwszy od analizy Państwa strony internetowej, pomocy przy doborze odpowiednich fraz (słów kluczowych) i analizy ruchów konkurencyjnych firm, przechodzimy do pozycjonowania, budowania popularności serwisu w sieci internet. Ponadto dostają Państwo możliwość konsultowania działań marketingowych związanych ze stroną internetową z naszym specjalistą do spraw marketingu i rozwoju firmy.  Przy korzystaniu z pakietu medium część pieniędzy z opłaty abonamentowej zostaje przeznaczona na linki sponsorowane (Google AdWords).

Zastosowanie linków sponsorowanych (Google AdWords) gwarantuje uzyskanie wysokiej pozycji w wyszukiwarkach przy niewielkim nakładzie finansowym gdyż w Google Adwords płaci się za kliknięcia, nie za wyświetlenia reklamy. Zatem ponosimy koszt dotarcia tylko do tych osób, które zainteresowała nasza reklama.

RaksSQL serwis 7
RaksSQL serwis 7
Cena netto: 760,00 zł (Cena brutto: 934,80 zł)

Pakiet RaksSQL serwis 7 - dedykowany jest dla średnich firm, ceniących sobie bezpieczeństwo i swobodę pracy na systemie RaksSQL, przy zachowaniu najbardziej optymalnego stosunku jakości do ceny. Nasze bogate doświadczenie, nowoczesna technologia i profesjonalny zespół współpracujących specjalistów gwarantują Państwu rozwiązanie informatyczne na najwyższym poziomie. Na co dzień z oferowanych przez nas, i naszych partnerów usług oraz systemów korzysta ponad 18 000 przedsiębiorstw w całej Polsce.

ELZAB Mini 2k grafitowa (z kopią papierową)
ELZAB Mini 2k grafitowa (z kopią papierową)
Cena netto: 1 048,00 zł (Cena brutto: 1 289,04 zł)
ELZAB Mini to mała i prosta w obsłudze kasa, idealna dla usługodawców i małych placówek handlowych.
Kasa przygotowana jest do sprzedaży m.in. usług lekarskich, prawniczych, weterynaryjnych.
Umożliwia wprowadzenie na paragonie NIP nabywcy, zgodnie z regulacjami obowiązującymi od 2013 r.
Kasa posiada udogodnienia funkcjonalne przygotowane z myślą o użytkownikach wystawiających powtarzające się w treści paragony.
Ma ergonomiczny kształt. Dzięki wysokiej jakości materiałów użytych do wykonania obudowy oraz braku wystających elementów np. klawiszy, urządzenie łatwo utrzymać w czystości.
Wykorzystane rozwiązania, mechanizmy i podzespoły gwarantują wysoką jakość i trwałość urządzenia przy zachowaniu niskiej ceny.
ELZAB Mini to mała i prosta w obsłudze kasa, idealna dla usługodawców i małych placówek handlowych.Kasa przygotowana jest do sprzedaży m.in. usług lekarskich, prawniczych, weterynaryjnych.Umożliwia wprowadzenie na paragonie NIP nabywcy, zgodnie z regulacjami obowiązującymi od 2013 r. Kasa posiada udogodnienia funkcjonalne przygotowane z myślą o użytkownikach wystawiających powtarzające się w treści paragony.Ma ergonomiczny kształt. Dzięki wysokiej jakości materiałów użytych do wykonania obudowy oraz braku wystających elementów np. klawiszy, urządzenie łatwo utrzymać w czystości. Wykorzystane rozwiązania, mechanizmy i podzespoły gwarantują wysoką jakość i trwałość urządzenia przy zachowaniu niskiej ceny.
Kasa ELZAB Mini E 3k (z kopią elektroniczną)
Kasa ELZAB Mini E 3k (z kopią elektroniczną)
Cena netto: 1 289,00 zł (Cena brutto: 1 585,47 zł)
ELZAB Mini E to mała i prosta w obsłudze kasa z funkcją kopii elektronicznej, idealna dla usługodawców i małych placówek handlowych. Małe wymiary i waga oraz dodatkowe wyposażenie sprawiają, że może być użytkowana jako kasa stacjonarna, ale dzięki bardzo wydajnemu akumulatorowi Li-Ion idealnie sprawdzi się również w pracy mobilnej. 
Umożliwia wprowadzenie na paragonie NIP nabywcy, zgodnie z regulacjami obowiązującymi od 2013 r. (kasa z homologacją z 18.12.2013 r.) 
ELZAB Mini E to mała i prosta w obsłudze kasa z funkcją kopii elektronicznej, idealna dla usługodawców i małych placówek handlowych. Małe wymiary i waga oraz dodatkowe wyposażenie sprawiają, że może być użytkowana jako kasa stacjonarna, ale dzięki bardzo wydajnemu akumulatorowi Li-Ion idealnie sprawdzi się również w pracy mobilnej. Umożliwia wprowadzenie na paragonie NIP nabywcy, zgodnie z regulacjami obowiązującymi od 2013 r. (kasa z homologacją z 18.12.2013 r.) 

WARTE PODKREŚLENIA
- dzięki funkcji easy load mechanizm drukujący pozwala na szybką wymianę papieru - wrzuć rolkę, zamknij pokrywę i drukuj
- wydruk paragonów z prędkością 15 wierszy/sekundę
- wydajny akumulator Li-Ion umożliwia pracę bez zasilania sieciowego przez czas 10 godzin
- długa rolka papieru (aż 40 m)
- dwie opcje kolorystyczne

1 2 3 z 3